sanalbasin.com üyesidir

Bakan Koca Aşılamadaki Yeni Grupları Duyurdu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşılama çalışmalarına yarından itibaren gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları, berber ve kuaförlerin yanında avukatlarda dahil edildiğini duyurdu.

Bakan Koca Aşılamadaki Yeni Grupları Duyurdu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programı için yeni meslek gruplarını duyurdu. Twitter'dan yaptığı açıklamalarda önce Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanlarını daha sonra da berber, kuaförler ve yaş sınırlaması olmaksızın avukatları dahil etti.

Bakanı Koca:
"Aşı programımızda meslek gruplarımızın tanımlanmasına devam ediliyor. Yarından itibaren Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları da programa dahil ediliyor. Bu güce güvenin."

Berber ve kuaförler de aşılanacak

"Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin."

Yaş kısıtlaması yok

"Bakan Koca: Yaş kısıtlaması olmadan tüm avukatlar aşı programına dahil oluyor. Yarından itibaren tüm avukatlarımız aşı olabilirler. Bu güce güvenin."

Aşılamada son durum

Bakan Koca dün yaptığı açıklamada 40 ve 45 yaş grubunun aşı programına dahil edildiğini duyurmuştu. 45 yaş aşılaması bugün başlarken, 45 yaş grubu ise gelecek pazartesiden itibaren aşı yaptırabilecek.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER