sanalbasin.com üyesidir

Ankara'da Engelli 2 Çocuğa Cinsel Taciz İddiası Kan Dondurdu!

Ankara'da berber dükkanı işleten şahsın, iki engelli erkek çocuğu temizlik bahanesiyle dükkana çağırıp cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi. Polis ekipleri cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen şahsı gözaltına alırken, olayla ilgili inceleme başlattı.

Ankara'da Engelli 2 Çocuğa Cinsel Taciz İddiası Kan Dondurdu!

Sincan ilçesi Tandoğan Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iddiaya göre, berber dükkanı işleten bir şahsın, temizlik bahanesiyle engeli bulunun 9 yaşındaki C.Y. ve 15 yaşındaki O.Ç'yi dükkana çağırıp sonrasında da kapıları kilitleyip çocuklara cinsel istismarda bulunduğu öne sürüldü.

"BERBER DÜKKANININ TABELASI BELLİ DEĞİL"

Çocukların oyun oynamak için dışarı çıktılarını söyleyen 9 yaşındaki C.Y'nin babası ise konu hakkında, "Bu olay ikindi zamanı, saat 16.00 gibi oldu. Çocuklarımızın ikisi de engelli. Asıl taciz edilen kişi, üst komşumuzun oğlu. İlk başta komşumuzun çocuğunu dükkana davet edip cinsel tacizde bulunmuş. Ardından benim çocuğumu da davet etmiş. Dükkanının tabelası da belli değil. Sadece resim koymuş. Ayrıca emniyet güçlerimize çok teşekkür ederim. Bu konuyla ilgili iki gündür çalışıyorlar. Allah razı olsun" dedi.

GÖZALTINA ALINDI

Polis ekipleri cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen şahsı gözaltına alırken, olayla ilgili inceleme başlattı.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2021, 03:20

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER