sanalbasin.com üyesidir

Altıntepe'den Bayram Mesajı

Altıntepe'den Bayram Mesajı

Bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesini içerisinde barındıran Ramazan ayına veda ediyor olmanın burukluğuyla Bayram sevincine merhaba diyoruz.

Tüm hemşehrilerimin ve İslam Âleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Bu mübarek bayram günlerinin insanlığın arınmasına vesile olması temennisiyle yaşamakta olduğumuz virüs salgını tedbirlerine mutlaka uyarak evde kalmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor, “bugünler geçecek ve her şeyin kıymetini daha iyi bildiğimiz günlere kavuşacağız” diyorum!

Şimdi evde kal... diyen devlet büyüklerimize en fazla riayet edeceğimiz günleri yaşamaktayız. Devlet ve millet olarak önemli bir sınavı başarıyla verdiğimiz inancıyla biraz daha sabır diliyoruz milletimizden. Belki bir bayramı Müslüman Âlemi olarak ilk kez farklı duygular ve eylemlerle yaşayacağız ancak her musibetin nihayetinde hayrın geleceğine inanan bir teslimiyetle tozumuzu, pasımızı temizleyen bir yağmur olduğuna inandığımız Ramazan ayının tekrarına Yüce Rabbimizin bizi sağlık, sıhhatle kavuşturması için de duacıyız.

Devletimiz, dört gün boyunca evde kalacak olan Milletimiz için her türlü tedbiri üst seviyede almış durumdadır. Bu özveri en kıymetli hazinelerimizden biri olan sağlımız için önemli bir karardır ve tam bir kararlılıkla yürütülen bir toplumsal mücadelenin topyekûn içerisinde yer alan Türk Milleti başaracaktır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER