sanalbasin.com üyesidir

AKP'li Bakanlara Soylu Hakkında Soru Soran AA Muhabirine FETÖ Damgası

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında soru soran Anadolu Ajansı muhabiri FETÖ'cülükle suçlandı.

AKP'li Bakanlara Soylu Hakkında Soru Soran AA Muhabirine FETÖ Damgası

Anadolu Ajansı muhabiri Musab Turan, bakan Varank ve Pekdemirli'ye "19 yıllık bir toplum hareketi olarak başlayan milletin teveccühünü kazanan Ak Parti, ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu’dan daha mı küçük? Buna ilişkin çarşıda, pazarda, metrobüste çocuklar herkes bunu konuşuyor ama sayın bakanlarımız buna ilişkin tek kelime etmiyor. Sayın Pakdemirli bakanımıza sorum da… Sayın Soylu, kabine toplantısında buna ilişkin bir açıklama yaptı mı, savunma yaptı mı? Savunması sizleri tatmin etti mi? Sayın bakanım, üç buçuk yaşında oğlumun yüzüne bakarken bu maskeli balodan dolayı ben utanıyorum. Sizin çocuklarınız yok mu?" şeklinde soru yöneltmişti. 

İktidara yakınlığıyla bilinen Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Musab Turan'ın kardeşinin FETÖ'den tutuklu olduğunu belirtti. 

AA Genel Müdürü hedefte 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun danışmanı Mazhar Yıldırımhan, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Serdar Karagöz'ü hedefine aldı. Yıldırımhan, "AA Genel müdürü acilen istifa etmelidir" diyen Yıldırımhan, "Bu ne kahpeliktir. Bu ne şerefsizliktir. AA muhabiri üzerinden Süleyman Soyluya ve hükümete suikast düzenlenmiştir" ifadelerini kullandı.

 

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER