sanalbasin.com üyesidir

Akçaabat Belediyesi'nden İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Hasta Yatağı Yardımı

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetlerinden, Akçaabat Belediyesine ulaşan talepler doğrultusunda hastalar evlerinde ziyaret edilerek hasta yatakları ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor...

Akçaabat Belediyesi'nden İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Hasta Yatağı Yardımı

HEPİMİZ BİR GÜN AYNI DURUMA GELEBİLİRİZ"

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi vatandaşlarla ilgili sosyal projelerinin devam edeceğini ifade ederek, “İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde, çalışmalarımızı aksatmayarak vatandaşlarımızın derdine derman olmaya devam ediyoruz. Küresel salgınla mücadele kapsamında sosyal yardımlarımızı daha yoğun bir şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Yatalak durumda olan vatandaşımızı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekibimiz ziyaret etti. Hastaların sıkıntılarını giderme konusunda gayret gösteriyoruz. Hepimiz bir gün sağlık sorunu yaşayarak, aynı duruma gelebiliriz. Akçaabat Belediyesi olarak gücümüzün yettiğince hastalarımıza ve yakınlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Yeni Mahalle, Dörtyol ve Çolaklı Mahalle’lerinde yaşayan hastalarımız ziyaret edilerek hasta yatakları kendilerine teslim edildi.

Akçaabat BelediyesiAkçaabat Belediyesi

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER