sanalbasin.com üyesidir

Ak Parti Trabzon İl Başkanı İlk Toplantısını Yaptı

Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu ilk toplantısını yaptı. Ak Parti İl Başkanı'nın toplantısına Büyükşehir Belediye Başkan'ı katıldı.

Ak Parti Trabzon İl Başkanı İlk Toplantısını Yaptı

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu ilk toplantısını yaptı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları ile bir araya gelen İl Başkanı Mumcu yeni dönemde yapmayı planladıkları çalışma ve programlar hakkında bilgilendirme yaptı.

2023 hedefleri doğrultusunda coşkulu bir il kongresi gerçekleştireceklerini belirten İl Başkanı Mumcu yaptığı açıklamada "Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız ile birlikte partimizin 2023 hedefleri doğrultusunda istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere toplumun her kesimini kucaklayacak çalışmalar yapacağız. Bütün teşkilat mensuplarımızla birlikte tevazu, samimiyet ve gayretle mücadelemize devam edeceğiz." dedi.

Ayşe Nur Seymen

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER