sanalbasin.com üyesidir

Acun Ilıcalı Eski Survivor Yarışmacısına Ateş Püskürdü!

Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'in YouTube programındaki açıklamalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Acun Ilıcalı Eski Survivor Yarışmacısına Ateş Püskürdü!

Survivor 2020 hız kesmeden rekorlar kırarak devam ederken Survivor All Star'ın yapılıp yapılamayacağına finale yakın konuşulmaya başlandı. Cüneyt Özdemir de konuyu buradan eski Survivor yarışmacısı Taner Tolga'ya getirdi.

Seneler önce Survivor'da yarışmasının ardından Acun Ilıcalı'ya ettiği hakaretler ve küfürler nedeniyle davalık olan Taner Tolga Tarlacı sorusuna Ilıcalı, şunları söyledi:

''Şahsım hakkında söylediği o çirkin sözlerden sonra ona herhangi bir yapımımda asla yer vermem, yüzünü dahi görmek istemiyorum, Allah onun da gönlüne göre versin.''

Taner Tolga Tarlacı'nın gelecek sene Survivor'da yarışıp yarışmayacağı hakkındaki soruya ise Acun Ilıcalı şöyle cevap verdi:

İşte Acun Ilıcalı'nın açıklamaları

''Asla böyle bir durum söz konusu olamaz. O şahsın benimle ilgili söylediği çirkin sözlerden sonra onunla bir yapımda çalışma şansım yok.''

Peki, neler olmuştu?

Asistanına attığı SMS’lerle Acun Ilıcalı’yı tehdit ederek 100 bin TL isteyen Survivor’un yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yapığı yarışma programı Survivor’a katılan Taner Tolga Tarlacı, yarışmadan 100 bin TL alamadığını öne sürerek Acun Ilıcalı’nın asistanı Fahri Gökhan Özdemir’e tehdit içerikli SMS’ler attı.

Acun Ilıcalı’nın Avukatı Zehra Esen Şahin, tehdit içerikli SMS’leri İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunarak şikayetçi oldu. İstanbul Cumhuriyet savcısı Tarık Fırat tarafından yürütüle soruşturma sonucunda 31 Mayıs 2013 tarihinde iddianame düzenlendi.

Şikayetçi Acun Ilıcalı, Taner Tolga Tarlacı’nın yarışmadan sonra asistanına tehdit mesajları attığını belirterek, "Olay tarihinden önce kendisi benim şirketimin düzenlediği Survivor isimli yarışmada yarışmacı olarak bulundu. Yarışmadan sonra anlamsız isteklerde bulundu, biz reddettik. Çalışma arkadaşlarımıza mesajlar göndererek tehditte bulundu. Beni tehdit etmeye başladı. Sık sık arkadaşları ve şirketi arayarak tacizde bulundu. ‘Kan dökeceğiz’, ‘100 bin TL canınızdan daha mı kıymetli’ şeklinde ifadeler üzerine Cumhuriyet Savcılığı’na şikâyette bulundum" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER