sanalbasin.com üyesidir

14 Mart Tıp Bayramı’nda Özel İmperial Hastanesi’nden Anlamlı Bağış

İmperial Hastanesi yönetimi 14 Mart tıp bayramı münasebetiyle Covid-19 salgınında hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarına bağış gerçekleştirdiler.

14 Mart Tıp Bayramı’nda Özel İmperial Hastanesi’nden Anlamlı Bağış

Özel İmperial Hastanesi yönetimi 14 Mart tıp bayramı münasebetiyle ‘Koronavirüs (Covid-19) salgınında hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocukları başta olmak üzere, salgın döneminde korona virüse yakalanıp vefat eden tüm bireylerin çocuklarına burs tahsis etmek amacıyla hayata geçirilen “Korona Kahramanlarına Vefa Fonu”na bağış gerçekleştirdiler.

Özel İmperial Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Nevzat Akkol ve beraberinde Başhekim yardımcısı Uzm. Dr. Cemil Bayarslan  ile birlikte polikliniklerde doktorları ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak
bağış sertifikalarını takdim ettiler.

Başhekim Uzm. Dr. Nevzat Akkol, “Pandemi sürecinde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde çok büyük mücadele verdik ve vermeye devam ediyoruz. Çok sayıda doktor ve sağlık çalışanımızı da bu mücadelede kaybettik. Koronavirüs nedeniyle kaybettiğimiz sağlık çalışanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, yakınlarına ve sevdiklerine sabırlar diliyorum. Bugün vesilesiyle ülkemizin her köşesinde gece gündüz demeden görevlerini en iyi şekilde icra etmeye çalışan tüm fedakar sağlık çalışanlarının 14 Mart tıp bayramı kutluyorum” diye konuştu.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER